STARTOVNÍ LISTINU PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME
poslední aktualizace: 31.8. 2023 (16:35)
V případě nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat na honza@krosovypohar.cz
PŘÍJMENÍ
JMÉNO
TRASA
KATEGORIE
Bares
Vaclav
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Beck
Zdeněk
Muž
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Benýr
Pavel
Muž
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Beránek
Tomáš
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Bílková
Renata
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Bohatý
Martin
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Bouchal
Martin
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Brablc
Božetěch
Muž
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Brant
Tomáš
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Brchel
Jan
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Brunclík
Ivo
Muž
10 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Březinová
Ivana
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Buzková
Tereza
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Čihař
Matěj
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Deutschel
Lukáš
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Doležálková
Lucie
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Dorn
Michal
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Doubková
Petra
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Drabík
Radek
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Drosc
Mario
Muž
15 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Durajová
Zuzana
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Eliáš
Lukáš
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Eliáš
Kateřina
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Fajgl
Luboš
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Färber
Jan
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Fiala
Jan
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Ficenrová
Kateřina
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Frič
Pavel
Muž
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Fridrich
Martin
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Galuszková
Lucie
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Ginzel
Petr
Muž
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Gregor
Jaroslav
Muž
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Hájek
Vlastimil
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Hampejsová
Martina
Žena
15 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Hampel
Tomáš
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Hanzlíček
Petr
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Hasnedlová
Zuzana
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Hausman
Martin
Muž
10 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Havel
Jan
Muž
15 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Hodaňová
Helena
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Hofman
Jan
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Homola
Petr
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Horáková
Jindra
Žena
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Horalek
Pavel
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Horna
Ondřej
Muž
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Horna
Leoš
Muž
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Hrones
Michael
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Hrubý
Tomáš
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Hušák
Jan
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Hušáková
Radana
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Chaloupka
Zdeněk
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Chudá
Veronika
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Jáchymovská
Barbora
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Jakoubek
Matěj
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Jezdinský
Filip
Muž
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Jiráňová
Tamara
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Johanovský
Tomáš
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kadlec
Václav
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kadlec
Jiří
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kadlecová
Petra
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Kamínek
Jan
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kanzelsbergerova
Tereza
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kaplan
Daniel
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Karabáš
David
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
KAŠÁKOVÁ
Hana
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kaufman
Daniel
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Kikerlová
Soňa
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Klemová
Veronika
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Klenovská
Veronika
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Klenovská
Anna
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Klenovský
Tomáš
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Klouzal
Jan
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kodadová
Markéta
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Koldovský
Martin
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kopecká
Jaroslava
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Koreček
Petr
Muž
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Kosina
Radek
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kosová
Michaela
Žena
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Kovaříková
Jana
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kozlovska
Eva
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kraft
Denis
Muž
5 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Kralik
Ales
Muž
10 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Králík
Petr
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Krása
David
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Król
Daniel
Muž
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Królová
Hana
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Kroupa
Pavel
Muž
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Křepela
Ivo
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Kříž
Stanislav
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kubíček
Zdeněk
Muž
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Kubíček
Michal
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
kučák
Tomáš
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kupec
David
Muž
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Kůtová
Zuzana
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kužel
Jan
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Kyselová
Sylva
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Labiková
Petra
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Landová
Mirka
Žena
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Lísková
Cecílie
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Liška
Filip
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Macáková
Lucie
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Mach
Štěpán
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Machalická
Lubica
Žena
10 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Machálková
Michaela
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Majerčíková
Johana
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Mala
Vilemina
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Malá
Zuzana
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Malý
Hynek
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Maneth
Petr
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Mařík
Vojtěch
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Mařík
Michal
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Mašek
Pavel
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Matějková
Eva
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Matějková
Karolína
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Matula
Michal
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Matyáš
Roman
Muž
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Medek
Martin
Muž
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Meluzínová
Radka
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Menger
Pavel
Muž
15 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Mička
Jan
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Miženko
Milan
Muž
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Moosová
Irena
Žena
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Moosová
Ivana
Žena
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Mrázková
Linda
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Müllerová
Eva
Žena
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Němcová
Kateřina
Žena
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Němec
Jan
Muž
15 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Netíková
Eliška
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Neumannová
Lucie
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Nevoral
Jiří
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Nezbeda
Ondřej
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Nikl
Aleš
Muž
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Nová
Linda
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Novák
Lukas
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Novák
Marek
Muž
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Novotná
Martina
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Novotná
Michaela
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Novotná
Karolína
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Novotný
Jiří
Muž
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Omcirk
Roman
Muž
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Ondrejátová
Miluše
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Pancl
Ondrej
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Panclová
Radana
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Panclová
Valerie
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Pánek
Jan
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Pastyřík
Jiří
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Pátková
Andrea
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Patzáková
Jana
Žena
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Pavingerová
Miluše
Žena
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Pěkná
Jitka
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Pěknicová
Jana
Žena
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Perrin
Thomas
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Pinto
Markéta
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Písecká
Renáta
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Pissinali
Hana
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Pivoňka
Michal
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Plachý
Bohuslav
Muž
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Podgórski
Tomasz
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Podhorný
Vojtěch
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Poluha
Luboš
Muž
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Poluha
Oskar
Muž
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Prahl
Radim
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Pražák
Ladislav
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Prchal
Pavel
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Princ
Aleš
Muž
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Prošek
Tomáš
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Provaznikova
Radka
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Provinská
Miluše
Žena
5 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Provinský
Tomáš
Muž
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Přibyla
Miroslav
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Přibylová
Michala
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Přikryl
Jan
Muž
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Ptáček
Petr
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Riegerová
Hana
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
richtar
Pavel
Muž
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Rygál
Vojtěch
Muž
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
RYGÁL
LIBOR
Muž
10 km
Legendy (1963 a zkušenější)
RYGÁLOVÁ
KATEŘINA
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Řebíček
Martin
Muž
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Řeháková
Adéla
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Sajdl
Jakub
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Sitter
Lukáš
Muž
15 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Skrbková
Lenka
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Sládek
Jaroslav
Muž
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Sláma
Jiří
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Slezáková
Pavla
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Snášelová
Iva
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Staňová
Jitka
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Steiger
Marek
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Stejskal
Tomáš
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Stiborský
Filip
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Strejček
Marek
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Stříbrný
Martin
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Supík
Lukáš
Muž
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Svoboda
Miroslav
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Svobodová
Tereza
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Šaršová
Eva
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Šeiner
Kamil
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Šejnová
Magdalena
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Šemotl
Robin
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Šiffel
Erik
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Šindler
Matěj
Muž
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Šindlerová
Natálie
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Šlais
Václav
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Šlechtová
Ester
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Šnaidr
Vladimír
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Štěpánková
Marcela
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Štípková
Hana
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Štorkán
Karel
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Štorkánová
Lenka
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Šujanová
Magdaléna
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Šulc
Jiří
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Švácha
Pavel
Muž
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Šverma
Jaroslav
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Tesařík
Evžen
Muž
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Treglerova
Alice
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Treybal
Pavel
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Treybalová
Zuzana
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Trnka
Filip
Muž
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Tříska
Adam
Muž
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Třísková
Katarína
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Tuhovčáková
Dana
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Ungvári
Jozef
Muž
15 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Unwin
Mark
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vacínová
Petra
Žena
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vaníčková
Gabriela
Žena
10 km
Matadoři (roč. 1964-1973)
Vaňousek
Václav
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vasko
Stanislav
Muž
5 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vasko
Jan
Muž
5 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Vašíčková
Renča
Žena
10 km
Střely (roč. 1984-2005)
Vesely
Jan
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Veselý
Miroslav
Muž
10 km
Veteráni (roč. 1964-1973)
Vinšová
Michaela
Žena
10 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Vít
Filip
Muž
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Vítková
Kristýna
Žena
5 km
Vlci / Gazely (roč. 1984-2005)
Vítková
Eva
Žena
5 km
Střely (roč. 1984-2005)
Vítková Macháčková
Tereza
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vítová
Helena
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vladyka
Jaromír
Muž
10 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Volná
Kristina
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vopatova
Lucie
Žena
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Voráček
David
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Votočková
Ivana
Žena
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Vrzalová
Jana
Žena
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vylít
Lukáš
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Vylítová
Denisa
Žena
15 km
Střely (roč. 1984-2005)
Zapotocky
Milan
Muž
15 km
Legendy (1963 a zkušenější)
Zatlukal
Tomáš
Muž
15 km
Masters (roč. 1974-1983)
Zeljak
Martin
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)
Zetik
Daniel
Muž
10 km
Masters (roč. 1974-1983)