Partneři

Generální partner

Když se podíváte na boty Inov-8, najdete zde absolutní minimum švů, používají ty nejmodernější technologie tvarovaní a stabilizace svršků, které umožňují výrazně snižovat váhu a hlavně výrazně přispívají k  pohodlí.

Jejich cílem je i nadále vyrábět běžeckou obuv cíleně určenou pro daný povrch, do daných podmínek a při správném zvolení úrovně tlumení pak může zákazník získat špičkově funkční výrobek, se kterým bude výsostně spokojen. Špičkový nadčasový design je naprostou samozřejmostí. Aktuálně má Inov-8 zastoupení v  50 zemích světa.

Hlavní partneři

Od začátku jsem hledal materiály, ladil vlastní střihy, které by byly ty nejlepší a bylo na ně spolehnutí. Odmítal jsem doporučení od obchodníků typu “vemte tento matroš” z toho to dělají všichni a je dobrý, uvidíte’’ Nebylo mým stylem udělat průměrnou věc, s kterou by bylo spokojeno 50% sportovců. Cítil jsem za jejich výkon a sportovní zážitek zodpovědnost, protože jsem věděl, že se dostanou do situace, kdy se budou muset na BOSU spolehnout. A této myšlenky se držím stále. Už na startu bylo prioritou vyrábět v České republice, protože mi to ve všem dávalo hlavu i patu. Toho se držím dodnes a jsem za to rád.

Jsem Bóša. Sportovec, fotograf, cestovatel. A u cestování můj příběh nejspíš začíná. Procestoval jsem přes 45 zemí a po expedicích na kole projel přes 20 tisíc kilometrů. Jako první Čech jsem v roce 2011 projel na kole Afrikou Ugandu, Rwandu, Burundi a Tanzánii. Rok předtím objel na kole ruské Ladožské jezero.

Miluju výzvy, životní i sportovní. Baví mě sledovat, co mé tělo zvládne! Sám jsem si vyzkoušel, jaké to je běžet maraton, a po „naší“ Jizerské padesátce i kultovní „Vasák“ (závod v běhu na lyžích 90 km) nebo jsem šel v -35°C přes Laponsko.

Unikátní a vyvážené složení IoniLyte splňuje všechna kritéria pro doplňování minerálů u sportovců a těžce pracujících v závislosti na míře námahy, teplotě a vlhkosti prostředí. IoniLyte obsahuje optimální poměr sodíku a draslíku 3,5 : 1. Vysoký obsah přírodního hořčíku přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti svalů.

Kubík má pro děti širokou nabídku nápojů (Kubík Waterrr), ovocných kapsiček a sušenek. Výrobky Kubík jsou ideální svačinkou do školy, na hřiště, či výlety.

Mediální partner

 

Děkujeme všem partnerům!