Partneři

Generální partner

Když se podíváte na boty Inov-8, najdete zde absolutní minimum švů, používají ty nejmodernější technologie tvarovaní a stabilizace svršků, které umožňují výrazně snižovat váhu a hlavně výrazně přispívají k  pohodlí.

Jejich cílem je i nadále vyrábět běžeckou obuv cíleně určenou pro daný povrch, do daných podmínek a při správném zvolení úrovně tlumení pak může zákazník získat špičkově funkční výrobek, se kterým bude výsostně spokojen. Špičkový nadčasový design je naprostou samozřejmostí. Aktuálně má Inov-8 zastoupení v  50 zemích světa.

Hlavní partneři

Kubík má pro děti širokou nabídku nápojů (Kubík Waterrr), ovocných kapsiček a sušenek. Výrobky Kubík jsou ideální svačinkou do školy, na hřiště, či výlety.

Produkty BUFF® nejsou jen praktické. Každá jednotlivá kolekce sebou přináší  jedinečný pocit. Výsledkem je, že produkty BUFF® jsou připraveny na extrémní sporty, přátelské túry a každodenní používání v městských oblastech.
„Díváme se dál, unikáme společně konvencím a hledáme nové výzvy. Každý den.“

Unikátní a vyvážené složení IoniLyte splňuje všechna kritéria pro doplňování minerálů u sportovců a těžce pracujících v závislosti na míře námahy, teplotě a vlhkosti prostředí. IoniLyte obsahuje optimální poměr sodíku a draslíku 3,5 : 1. Vysoký obsah přírodního hořčíku přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální činnosti svalů.

Mediální partner

 

Děkujeme všem partnerům!