Partneři

Generální partner

Když se podíváte na boty Inov-8, najdete zde absolutní minimum švů, používají ty nejmodernější technologie tvarovaní a stabilizace svršků, které umožňují výrazně snižovat váhu a hlavně výrazně přispívají k  pohodlí.

Jejich cílem je i nadále vyrábět běžeckou obuv cíleně určenou pro daný povrch, do daných podmínek a při správném zvolení úrovně tlumení pak může zákazník získat špičkově funkční výrobek, se kterým bude výsostně spokojen. Špičkový nadčasový design je naprostou samozřejmostí. Aktuálně má Inov-8 zastoupení v  50 zemích světa.

 

Hlavní partneři

 

Dnes je Rock Point místem číslo jedna pro vše, co souvisí s outdoorem. Staví na vlastních zkušenostech a chtějí je předávat dál. V obchodech Rock Point získáte rady a na míru šitá doporučení, ať už jste ostříleným horolezcem, nebo rodinou směřující na první velký výlet. Rock Point se vždy snaží, abyste si Vaši cestu mohli vychutnat naplno a podle Vašich představ a aby Vám zůstalo co nejvíce času na to, co máte skutečně rádi – pobyt v přírodě a s ním spojené zážitky.

Produkty BUFF® nejsou jen praktické. Každá jednotlivá kolekce sebou přináší  jedinečný pocit. Výsledkem je, že produkty BUFF® jsou připraveny na extrémní sporty, přátelské túry a každodenní používání v městských oblastech.

“Díváme se dál, unikáme společně konvencím a hledáme nové výzvy. Každý den.”

 

Lifefood je česká společnost, která vyrábí raw food neboli živé jídlo. Společnost je největším světovým výrobcem raw food co se týče šíře produktových řad, zpracovává suroviny z rozmanitých koutů planety a její produkty milují lidé na celém světě. V promyšlené symbióze funguje propojení unikátních technologií, dlouholeté know how a důraz na ruční práci.

Vyrobeno s láskou.

Partneři

     

 

Děkujeme všem partnerům!