Ohlasy inov-8 Krosového poháru

“Thank you so much guys. The track was really great with outstanding sightseeing! Great atmosphère also! Keep going this way:))”
Ronan Begoc

“Písek luxusni, jak na pláži. Bylo to boží. Za mě spokojenost. Uvidím, co tomu zitra rano řeknou moje nožky.”
Lenka Pleskova

“BUFF šel dneska vidět! Tomas Macecek zvítězil na 15km trase závodu Skalní kros v Českém Ráji. Dokonce byl i čas se kochat a užívat si luxusní divoké traily mezi skalama, na písku a prostě v divočině. Jeden z nejkrásnějších trailových závodů je součástí série Krosový pohár, kde je BUFF jedním z hlavních partnerů. Takže doporučujeme!
Tomáš Maceček

Dalsi zavod a zas uzasny ? vse super ! Uz ted se tesim na sazavu ?
Jakub Sládek

“Nenajdete lepší trasu než tady!!! Jakýkoliv závod je vždy bezvadně zorganizován a když k tomu vyjde počasí máte o zážitek postaráno!!!”
Vladimír Oliver Rýdl

“Perfektni zavod, rozmanita trasa,uzasna atmosfera, uzasna organizace, skvele straveny den s detma.Doprucuji vsem….zadne vymluvy nehledejte..proste pobezte a uzijte si skvelej zavod.”
Kristýna Langerová

“Super trasy.. pěkný závod”
Jaroslav Nosek

“Ještě jsem ti chtěl říct, že si závody strašně moc užívám. Tratě jsou perfektní a opravdu moc krásné! Zázemí je taky skvělé a služba hlídání dětí během závodu k nezaplacení! Díky moc! Manželce se závody taky moc líbí, konečně běhá v přírodě a ne po asfaltu!”

Milan Tuhovčák

“Jinak je mi opradu lito, ze nemohu bezet. Zucastnila jsem se Ritky a byla jsem nadsena – jak z trasy zavodu, tak i z organizace celeho zavodu! ?
Martina Čížková
“Krása střídá nádheru – nejhezčí kros jaký jsem kdy běžel – les, rokle, louky, cestou necestou, výživný kopce a super organizace Inov-8 Kros Sázava”
Petr Bena