STARTOVNÍ LISTINU PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME
poslední aktualizace: 25. 3. 2024
V případě nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat na honza@krosovypohar.cz
(dětská startovka je níže)
STARTOVNÍ LISTINA – dospělí
(tabulku lze posouvat do stran pro kompletní zobrazení)
PŘÍJMENÍ
JMÉNO
PŘEZDÍVKA
TRASA
KATEGORIE
KLUB
Pátková
Andrea
3Gracije
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Durajová
Zuzana
JÁ
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
BT Odolena Voda
Slezáková
Pavla
Pája
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
BT Odolena Voda
Kaiserova
Michaela
#23 Bláža
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Inka cross
Šujanová Eidkum
Magdaléna
Magdička
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Jeden měsíc běžce
Kroupa
Pavel
Mobydick
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Richtar
Pavel
Don_Pablo
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Veselý
Miroslav
miroslav
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
VESELÁ ATLETIKA
Stibalová
Petra
Petra
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Turek
Jiří
Jirka
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Legendy (1964 a zkušenější)
Omcirk
Roman
Korke II.
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Zeljak
Martin
Marťan
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Kolátorová
Pavlína
Pavča
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
MTB MEL Jihlava
Vítová
Helena
Helča
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Prostě běž
Královec
Martin
Martin
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Planeta9
Sabo
Patrik
Partak
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Svatošová
Lucie
Lucie
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Tempomakers
Tuhovčáková
Dana
Dáda
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Drosc
Mario
SuprMario
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Laušman
Michal
Michal
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Šipler
Jiří
Frenký Důdl
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Myš Maž
Bohata
Luboš
Luboš
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Ruzicka
Antonin
Tony
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Turek
Tomáš
Turča
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Vinšová
Michaela
Míša
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Kříž
Stanislav
Křižák
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Matějková
Karla
Kajka
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Králík
Aleš
Aleš
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Legendy (1964 a zkušenější)
Benešov
Přibyla
Miroslav
Mirek
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Zličín
Plachý
Bohuslav
SLÁVEK
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Hoštka Run Team
Matyáš
Roman
Romča
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
IMBARRANA
Šišma
Pavel
Palo Kabela
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
KSJ Janov nad Nisou
Vasko
Stanislav
Vorvaň
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Zamotané tkaničky (domestik stáje)
Čičmanová
Jana
Chicha
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Píše
Marek
Mára
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Lety
Hrubá
Markéta
Markéta
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Doubková
Petra
3Gracije
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Tým Cvičírna
Brunclík
Ivo
Bill
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Legendy (1964 a zkušenější)
TJ Slovan Špindlerův Mlýn
Zemanová
Petra
Peti
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Mathes
Marcella
Marcy
Žena
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Bohatý
Martin
Marťas
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Podehradský
Radek
pRAděDEK
Muž
10 km - KRÁTKÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Prostě běž!
Zápotocký
Milan
Milan
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Legendy (1964 a zkušenější)
M&M z Polabí
Fialová
Petra
Božka
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Inca cross
Němec
Jan
IIIAAA
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Kolín
Hrdličková
Romana
Romča
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Hrdlička
Dušan
Dušan
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Žáková
Monika
Monča
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Šneci v běhu
Filip
Jezdinský
Jezďa
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Nikl
Aleš
Alda
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Adamus
Roman
Roman
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Hampejsová
Martina
Martina
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
ŠNECI na MAX
Prašnička
Ondra
Ondra
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
#tymdejvid
Kolátor
Aleš
Alda
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
MTB MEL Jihlava
Dimitrov
Lukáš
LUKY
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Tlustá
Jitka
tlusťoušek
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
BEST:TIME
Koldovský
Martin
Martin
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Zeleneč
Kadlec
Václav
Vašek
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Vrobel
Jan
Vrobi
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Rorýs
Zatlukal
Tomáš
Bogieman
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Provinský
Tomáš
ToPr
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Mach
Štěpán
MAŠÍK
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
IMBARRANA
Vancl
Daniel
Vanda
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Beck
Zdeněk
Zdeněk Beck
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
BK Jevany
Princ
Aleš
Aleš
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Goubejová
Dana
Danča
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Bilková
Renata
Renča
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Šneci v běhu
Vaněk
Pavel
Pavel
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Legendy (1964 a zkušenější)
Matoušek
Zdeněk
Zdenek M.
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Nováková
Magda
Magda
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Hilgert
Luboš
Luboš
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Novotná
Lenka
Lenka
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Matadoři (roč. 1965-1974)
Marášek
Jakub
Jakub
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
JSDH Radotín
Janská
Kamila
Kamila
Žena
15 km - DLOUHÁ TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Vrbický
Jan
Honza
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
BEST:TIME
Nídr
Pavel
Pavel
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Legendy (1964 a zkušenější)
BKP Litvínov
Švec
Jiří
Jirka
Muž
15 km - DLOUHÁ TRASA
Legendy (1964 a zkušenější)
Běhej Poděbrady
Čellárová
Jolana
Jolča
Žena
5 km - HOBBY TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Kadlecová
Zuzana
Zuzka
Žena
5 km - HOBBY TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Rejholcová
Dita
Dita
Žena
5 km - HOBBY TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Pirný
Jan
Neopirný
Muž
5 km - HOBBY TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
Pláteníková
Barbara
Barbara
Žena
5 km - HOBBY TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Fialková
Eva
Eva
Žena
5 km - HOBBY TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Sýkora
Zdeněk
sykorkyztyna
Muž
5 km - HOBBY TRASA
Masters (roč. 1975-1984)
Sykora
Richard
sykorkyztyna
Muž
5 km - HOBBY TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
PAZDEROVÁ
KATEŘINA
Cizí kněžna
Žena
5 km - HOBBY TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
VICÁŇOVÁ
NATÁLIA
Buchta
Žena
5 km - HOBBY TRASA
Střely (roč. 1985-2006)
DĚTSKÉ ZÁVODY – startovní listina
PŘÍJMENÍ
JMÉNO
KATEGORIE
ZÁVOD
PŘEZDÍVKA
KLUB
Abraham
Kryštof
Muž
Surikaty (2015-2016)
Kros Sázava - 16.6.
Kryštůfek
Šakal Kbely
Čochnářová
Hana
Žena
Surikaty (2015-2016)
Kros Českým rájem - 14.4.
Hanička
Kralupy
Čochnářová
Hana
Žena
Surikaty (2015-2016)
Brdský kros - 28.4.
Hanička
Kralupy nad Vltavou
Hanzl
Mikuláš
Muž
Tryskomyši (2017-2018)
Kros Českým rájem - 14.4.
T-REX Majkl
Hanzlová
Michaela
Žena
Gepardi (2013-2014)
Kros Českým rájem - 14.4.
Fotbalistka
Hrubý
Michael
Muž
Tryskomyši (2017-2018)
Brdský kros - 28.4.
Míša
Kazda
Matěj
Muž
Surikaty (2015-2016)
Kros Českým rájem - 14.4.
Mates
SC Jičín
Kazda
Mikuláš
Muž
Tryskomyši (2017-2018)
Kros Českým rájem - 14.4.
Miky
SC Jičín
Kazdová
Rozárie
Žena
Gepardi (2013-2014)
Kros Českým rájem - 14.4.
Rózka
SC Jičín
Komůrka
Jáchym
Muž
Tygři/tygřice (2019 a mladší)
Kros Sázava - 16.6.
Jája
RunningCompany
Komůrka
Kryštof
Muž
Tygři/tygřice (2019 a mladší)
Kros Sázava - 16.6.
Tof Oliva
RunningCompany
Kos
Antonín
Muž
Gepardi (2013-2014)
Kros Českým rájem - 14.4.
Tonda
Benátky nad Jizerou
Kos
Jakub
Muž
Tryskomyši (2017-2018)
Kros Českým rájem - 14.4.
Kuba
Benátky nad Jizerou
Mařan
Matěj
Muž
Surikaty (2015-2016)
Kros Českým rájem - 14.4.
MATES
HC Jičín
Pánková
Laura
Žena
Surikaty (2015-2016)
Kros Českým rájem - 14.4.
Laurinka
Pirný
Heliodor
Muž
Tygři/tygřice (2019 a mladší)
Brdský kros - 28.4.
Heli
Podehradská
Tereza
Žena
Gepardi (2013-2014)
Kros Českým rájem - 14.4.
Terka běhá!
Prostě běž!
Polesná
Markéta
Žena
Tygři/tygřice (2019 a mladší)
Kros Českým rájem - 14.4.
Markétka
Polesná
Markéta
Žena
Tygři/tygřice (2019 a mladší)
Kros Českým rájem - 14.4.
Markétka
Benátecký běhny
Richtar
Matyáš
Muž
Gepardi (2013-2014)
Kros Českým rájem - 14.4.
running_banana
Richtar
Matyáš
Muž
Gepardi (2013-2014)
Brdský kros - 28.4.
running_banana
Smutná
Nela
Žena
Surikaty (2015-2016)
Kros Českým rájem - 14.4.
Nelinka
Valášek
David
Muž
Gepardi (2013-2014)
Kokořínský kros - 1.9.
Dáda
Valášková
Johana
Žena
Tryskomyši (2017-2018)
Kokořínský kros - 1.9.
Johy